EnglishčeskyDeutschEspañolFrancaise

Společnost Czech Small Arms (CSA) je jediným výrobcem zbraní Sa vz.58 a Sa vz.61Pistol. Ve výrobním závodě v Jablůnce nad Bečvou pokračuje výroba těchto legendárních zbraní, které směřují zejména k zákazníkům v Severní Americe a Západní Evropě. CSA je v současné době jedinou firmou na světě vyrábějící zbraně Sa vz. 58 Sporter a Sa vz.61 Pistol, které původně vyráběla společnost CZ Uherský Brod.

 

Společnost Czech Small Arms v současnosti vyrábí zbraně Sa vz.58 a Sa vz.61 v rážích, které nikdy dříve žádný výrobce ručních zbraní nevyráběl. K tomuto rozšíření ráží vedla stále rostoucí popularita těchto jedinečných zbraní. Vz.58 se nyní nabízí v rážích 5,56 NATO a .222 Remington, zatímco Sa vz.61 Pistol je k dispozici v rážích 9 mm P.A.Blanc, 9 mm P.A.Rubber, 9 mm Browning a 9 mm Makarov. Ve vývoji je i konverzní sada .22 LR pro Sa vz. 58 v ráži 5.56 x 45 mm.

 

Vysoká úroveň kvality je zajištěna na každém stupni výroby. Od kontroly vstupních  materiálů přes CNC obrábění až po povrchovou úpravu je kontrola kvality zaměřena na každý dílčí krok procesu výroby hlavních i menších částí zbraně. Cílem společnosti CSA je výroba vysoce kvalitních zbraní za dostupnou cenu, s důrazem na neustále inovace a rozšiřování sortimentu.

 

 

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.