EnglishčeskyDeutschEspañolFrancaise

Společnost Czech Small Arms je jediným výrobcem nových zbraní typu Sa vz. 58 and Sa vz. 61 a poskytuje záruku 5 let na všechny zbraně nesoucí označení výrobce Czech Small Arms (dále jen CSA), jejichž výrobní čísla se nacházejí v databázi CSA.
Záruka se nevztahuje na zbraně Sa vz. 58 a Sa vz. 61 smontované jinými výrobci z dílů vyrobených společností CSA, ani na kopie Sa vz. 58 a Sa vz. 61, či na zbraně vyrobené z dílů z armádních odprodejů jinými výrobci.

 

Zbraně opravované nebo upravované majitelem nebo neautorizovaným zbrojířem přicházejí o poskytovanou záruku.

 

Záruka se vztahuje na všechny zbraně vyrobené společností CSA bez ohledu na místo prodeje. Záruka je rovněž poskytována na zbraň, nikoliv na zbraň + majitele, a jako taková je plně přenositelná na nového majitele zbraně v případě prodeje použité zbraně. Tedy i pokud nejste prvním majitelem zbraně, záruka zůstává v platnosti po dobu 5 let od okamžiku prvního prodeje.

 

V případě potřeby záruční opravy nás, prosím, kontaktujte na telefonních číslech uvedených v sekci Kontakty, abychom mohli společně stanovit, zda se jedná o závadu spadající do záručních oprav, a abychom se dohodli na způsobu doručení zbraně a odstranění závady.


Chcete-li zjistit, jestli je Vaše střelná zbraň stále kryta 5-tiletou CSA zárukou, prosím, zadejte sériové číslo své zbraně do vyhledávacího okna níže a klikněte SEARCH

Serial number